Smart Credit Broker
Credite
Noi ne ocupam de:
- deplasarea la biroul dvs.
- consilierea dvs.
- intocmirea dosarului
- deplasarea la banca si aplicarea dosarului

Astfel, beneficiati de timp record la aprobarea dosarului si totul este GRATUIT.
Pentru serviciile prestate nu percepem comioane sau taxe.

Cariere la Smart Credit Broker

Alatura-te echipei Smart Credit Broker pentru o cariera de succes!
Trimite CV-ul tau pe adresa office@creditreteil.ro

Posturi disponibile:

1. Consultant credite
Descrierea postului:

* Prezentarea produselor catre potentiali clienti;
* Atragere de noi clienti si promovarea ofertelor de credite ale bancilor partenere;
* Consilierea clientilor din portofoliul firmei in alegerea celei mai potrivite variante de creditare - credite de nevoi personale,credite imobiliare etc;
* Colectarea actelor necesare intocmirii dosarului de credit;
* Analiza si verificarea dosarelor de credit conform procedurii de lucru;
* Stabilirea intalnirilor cu clientii la sediul firmei lor;
* Mentinerea unei bune relatii de comunicare cu angajatii bancilor partenere.

Cerinte:

* notiuni elementare despre vanzari;
* abilitati de comunicare si persuasiune;
* orientare catre client;
* aspect profesional-business;
* persoana dinamica, responsabila si organizata;

Oferta (bonusuri, beneficii):

* comision in functie de performante
* Training de specialitate
* Posibilitati reale de promovare

Termeni de utilizare | Reguli de confidentialitate